Без категорії

Діоксин — упс?

Google+PinterestLinkedInTumblr

«Українська правда», 31 жовтня 2008 року:

«Давид Жванія вважає, що Президент Ющенко у 2004 році не був отруєний. Про це він заявив в ефірі «Радіо Свобода». Заявити про власне отруєння, за словами Жванії, Ющенка вмовила група людей з оточення тодішнього кандидата в президенти. Жванія сказав: «Це абсолютно безглузда історія, яка виглядає насправді просто смішно!»

Політ-Аналіз:

Особливо смішними тепер виглядають ті щирі вболівальники помаранчевої команди, які у вересні 2004 зі сльозами на очах і шмарками в носі доводили всьому світові, що їхнього прекрасноликого кумира отруїли «кляті янукани». А тепер що — упс? Ашібачка вишла? Дохтар нєдасматрєл? Жванії, канєшна, видніше, він тоді там, в штабі «отруєного», чимось майданно-революційним мощно керував.

Залишається кілька запитань. Перше: коли вже наш нарід перестане вірити у ті «безглузді історії», що розраховані хіба що на сімнадцятирічних «апельсинових губошльопів», обдовбаних халявним трамадолом? Друге: як тепер дивитиметься в очі людям Женя Червоненко, здоровенний бугай-автогонщик, який бився у бридкій істериці на телеекранах у вересні 2004?го і кричав: «Вітя помирає! Вітю отравілі!» І третє: коли нам чекати на прес-конференцію «воскреслого» Гонгадзе?

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.