Дербі без переможця

Дев’яте за рахунком прикарпатське дербі між бурштинським «Енергетиком» та івано-франківським «Прикарпаттям» не виявило переможця. Команди розійшлись бойовою нічиєю.

Бурштин чекав перемоги

Перед черговим двобоєм двох прикарпатських представників у Першій лізі все складалося на користь господарів поля. «Енергетик» відчутно набрав форму, перемігши своїх суперників у двох попередніх матчах. Жертвами бурштинців стали не будь-хто, а столичні «Арсенал» і «Динамо-2», при чому динамівцям наші краяни програвали по ходу зустрічі.

Натомість «Прикарпаття», за висловом самого наставника іванофранківців Сергія Пташника, знаходилося у глибокій психологічній ямі. Команда програла шість матчів поспіль, не забила жодного м’яча, пропустила аж 13!

«Енергетик» випереджав «Прикарпаття» на дев’ять очок, тому Бурштин справедливо очікував перемоги своїх улюбленців. Натомість, як часто буває у футболі, власне під час гри статистика залишилася на задньому плані.

Перший бал на виїзді

Вже на початку гри вболівальники побачили голи. Першим на 10?й хвилині відзначився нападник «Енергетика» Дмитро Гордієнко. За дев’ять хвилин Іван Щеглюк відновив рівновагу.

Другий тайм повинен був вирішувати долю поєдинку. На 54 хвилині «Енергетик» залишився у меншості — червону картку побачив Віктор Данищук. Та «Прикарпаття» як не старалося, таки не змогло втілити чисельну перевагу у забитий м’яч.

У підсумку — 1:1. Цікаво, що це перше очко у сезоні, здобуте іванофранківцями у гостях.

Учень і вчитель

Головний тренер гостей Сергій Пташник після матчу не приховував свого задоволення: «Чесно сказати, я дуже задоволений. Нарешті ми забили м’яч і, думаю, показали більш-менш пристойну гру, яка відповідає команді обласного центру».

Свого часу Пташник був помічником головного тренера «Енергетика» Миколи Пристая, і тому зазначив, що приємно було не програти йому.

Наставник бурштинців назвав здобутком те, що його команда не програла в меншості, проте визнав, що «Енергетик» того дня відіграв не найкращим чином: «Видно, наші хлопці після двох перемог поспіль думали, що хтось нам щось подарує. Але це було дербі».

Тож після десяти турів «Енергетик» тримається у першій половині турнірної таблиці — дев’яте місце, 14 очок. «Прикарпаття» з п’ятьма пунктами «зависло» на 17 позиції. Вчора іванофранківці приймали столичний «Арсенал», а «Енергетик» грав на виїзді з ПФК «Олександрією».

Інші результати туру: ПФК Севастополь — Волинь 1:1, Десна — ПФК Олександрія 2:1, Геліос — Фенікс-Іллічовець 3:1, Зірка — Сталь 1:0, Нива — Дністер 2:0, Арсенал — Динамо-2?2:1, Кримтеплиця — ФК Харків 4:1, ФК Львів — Нафтовик-Укрнафта 2:0.