Чотири медалі з Луцька

Днями в Луцьку проходили змагання з дзюдо за програмою V літніх юнацьких спортивних ігор України серед юнаків і дівчат 1993?1994 років народження. Збірна команда Прикарпаття, поступившись командам міста Києва, Донецької та Одеської областей, зайняла четверте загальнокомандне місце, виборовши дві золоті та дві бронзові медалі.

Серед юнаків у ваговій категорії 73?кг золоту медаль отримав Юрій Пожар (Івано-Франківськ, тренер Віктор Корсун). У категорії 55?кг бронзовим призером став Андрій Микитин з Над­­вірної, тренер Євген Боднарук. Серед дівчат у ваговій категорії 52?кг чемпіонкою стала Наталія Ільків. У категорії 40?кг третє місце зайняла Лідія Гринішак. Дівчата представляють Надвірну та тренуються під керівництвом тренера Євгена Боднарука.