Без категорії

Чекаємо відповіді

Микола Волков У вівторок, 17 лютого, баскетбольна «Говерла» у Дніпропетровську зіграла перший матч чвертьфіналу Кубка УБЛ. Попри поразку, надії на проходження до наступного раунду ще є.

У перших двох чвертях «Дніпро» зробило потужний ривок. У той час, як франківці все ще шукали свою гру, господарі майдан­чика вели в рахунку 25:11.

Друга чверть проходила у тому ж дусі. «Дніпро» вдало грало у захисті і шматувало «Говерлу» в нападі. Після двох періодів їхня перевага складала вже 19 очок — 47:28. Здавалося, все втрачено. Проте не для команди Олега Пелеха.

Після великої перерви гра пішла значно веселіше. Відпочивши та заспокоївшись, франківці заграли із суперником на рівних. Під кінець матчу слово взяли новачок команди Віталіус Станевічус та Олексій Лобанов. Фактично удвох вони організували відчутний ривок гостей. Під кінець гри «Говерла» відставала лише на 11 очок.

Проявивши характер, «говерляни» зуміли відіграти по ходу матчу більш як 20?очкову перевагу «Дніпра», але у підсумку поступилися з різницею у сім очок (остаточний рахунок гри 76:69). Найрезультативнішими у складі «Говерли» стали Станевічус (17 + 9 підборів + три блок-шоти) та Олексій Лобанов (15).

Матч-відповідь відбудеться у п’ятницю, 20 лютого, о 19:00. Фран­ківці зберегли високі шанси на прорив у наступний етап турніру.