Без категорії

«Бутырка» їде на Прикарпаття

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ні для кого не секрет, що Івано-Франківщина з-поміж усіх інших областей вважається колискою української культури. У лютому-березні в обласному центрі заплановані виступи російського гурту «Бутырка», а також Ірини Круг і Олексія Брянцева з програмою «Привет, малыш». Мабуть, то буде урок високої культури, оскільки концерти заплановані в академічному облмуздрамтеатрі. Люди, що займаються організацією концертів у нашому місті не від сьогодні, кажуть, що не пригадують, аби до нас приїздив «блатняк» такого рівня.

Яким є ставлення до цього авторитетних і знаних осіб Прикарпаття, цікавився «Репортер».


Юрій Андрухович, письменник:
– Не можу сказати, бо не знаю цих виконавців. Бутирка, наскільки пригадую, – це назва району в Москві, де знаходиться в’язниця. Припускаю, що це якийсь шансон, чи як він називається… Можу сказати тільки те, що навряд чи піду на ті концерти. А оскільки наш простір загалом таким страшенно заповнений, то мене це не дивує. Думаю, свій слухач і шанувальник у них знайдеться.


Василь Іваночко, видавець:
– Я би то все гнав у дупу. Російською мовою взагалі би заборонив у нас виступати, якби моя воля. Нехай собі співають в якихось там підворотнях. Наші пластуни колись розповсюджували листівки з намальованим грамофоном, великою свинею і надписом: «Вимкни Росію!». У мене така ж позиція і стосовно цього. Розумію, що там може бути «велике мистецтво на рускій мові», але я прихильник слухати погане українське.


Віктор Кімакович, голова благодійної громадської фундації імені Короля Юрія»:
– Не знаю таких гуртів. У нас вільна держава. Думаю, кожен має співати або слухати, що хоче. Вільні люди у вільній країні мають самі робити вибір. Єдине, що хотілося б, аби місцеве самоврядування не витрачало кошти платників податків на підтримку таких гуртів. А все інше – будь ласка. Сам я не прихильник такої музики, не кохаюся в ній.


Олександр Бубен, голова правління ВАТ «Прикарпаттяобленерго»:
– Судячи з назви, це, напевно, шансон. Я не слухаю таку музику, але достатня кількість людей любить цей жанр. На­певно, такі знайдуться і в Івано-Франківську. Цікаво дізнатися в організаторів, чи є в нас попит на таких виконавців?


Володимир Гурський, організатор концертів:
– На кожну музику є свій слухач. Якщо це людям подобається, то вони прий­дуть на концерт. Як ні, то не прийдуть. І концерт не відбудеться. Не думаю, що там буде багато людей. Я особисто не знайомий з тими, хто полюбляє таке слухати. Та й з матеріалом, який пропонує «Бутырка», чесно кажучи, не знайомий. Але спілкувався з доволі культурними людьми, що слухають різне, їм подобається дещо зі шансона, ті ж самі пісні Круга. Йшлося про легкий, ліричний шансон. Якби мені пропонували організовувати такі концерти, я би за це не брався.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.