Без категорії

Богдан Борович

Google+PinterestLinkedInTumblr

Богдан Борович — людина тижня на думку «Репортера». На сесії обласної ради він зробив голосну заяву, запропонувавши ввести в Україні пряме президентське правління. Але, що ж воно таке, напевно, не зовсім розібрався.

Депутат обласної ради, голова обласної організації Конгресу українських націоналістів (КУН) Богдан Борович на останній позачерговій сесії обласної ради зачитав заяву координаційної ради націоналістичних сил Івано-Франківщини (сюди входять організації: ОУН, Братство УПА, Центр національного відродження ім. Бандери, Товариство політичних в’язнів і репресованих, Товариство «Меморіал» ім. Стуса, «Тризуб», Всеукраїнська Ліга Українських Жінок, СУМ, КУН, УНА та Українська партія).

У заяві йшлося про те, що остання заява президента Росії Дмитра Медведєва та події у Верхов-ній Раді свідчать про загрозу національній безпеці України. Тож, «враховуючи навислу загрозу втрати української державності, у випадку подальшого загострення політичної та економічної ситуації» націоналістичні сили вимагали кілька пунктів, а зокрема введення прямого президентського правління.

Звучить красиво і грізно. Та відразу викликає підозру те, що при такому заклику ініціатори звернення не посилаються ні на Конституцію, ні на жоден інший закон України. Воно й не дивно, адже така форма правління взагалі не прописана в українському законодавстві. Тому наразі тут більше пахне державним переворотом.

Це не перші подібні заяви Боровича. Депутат облради звернув увагу колег на те, що він рік тому уже пропонував їм поставити на голосування питання проголошення надзвичайного стану, але вони це так і не зробили. Цього разу Богдан Борович таки добився голосування. Заяву підтримали чотири депутати. Залишається тільки поспівчувати народним обранцям та порадити вчити рідне законодавство, щоб трибуна обласної ради не перетворювалася на посміховисько.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.