Без категорії

Автомобільний «терорист»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цього разу ми відзначаємо невідому особу за радикальний підхід до проблеми неправильної парковки авто в Івано-Франківську. А також – за ду-у-у-же своєрідний вияв громадянської свідомості. Вранці 6 квітня декілька водіїв – мешканців будинків по вул. Стуса 39, 43 і 45 – знайшли свої автомобілі з проколотими колесами. Невідомий зловмисник пробив у кожному з шести авто всі чотири колеса. Тож ранком власники транспортних засобів мусили думати про те, як перевзути легковики.

Це можна було б назвати простим хуліганством, якби усі пошкоджені транспортні засоби не стояли на газоні. Тому що у дворі були й інші авто. Але вони ночували на асфальті і «терорист» їх не пошкодив. Тож, напевно, він таким чином намагався покарати тих водіїв, що порушили правила парковки. Такий собі «борець за благоустрій».

У Вовчинецькому відділі міліції «Репортер» дізнався, що того ж дня правоохоронці отримали одну заяву від постраждалих. Отже, тепер «автотерориста» шукатимуть.

Звісно, треба карати і таких «робінгудів». Та виходить, поруш-ники правил паркування тепер мають побоюватися не тільки штрафів.
Цікаво, що більшість «піших» іванофранківців, яких ми опитали, схвально відгукнулися про вчинок невідомого борця за правильне паркування. На відміну від водіїв…

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.