Без категорії

Анатолій Лущак

Google+PinterestLinkedInTumblr

За відвагу. Людиною тижня цього разу за версією «Репортера» став Анатолій Лущак, сільський голова села Старий Лисець Тисменицького району. Він самотуж-ки затримав грабіжників, які хотіли обікрасти його односельчанина.

На днях у районний відділ міліції звернувся мешканець району зі скаргою, що з території його новобудови зникають будівельні матеріали. Можливо скарги до міліції поступали б й надалі, але ці крадіжки зупинив сільський голова.
Минулого тижня серед ночі до нього зателефонував односельчанин і повідомив, що на одній із новобудов перебувають невідомі, які вантажать в автомобіль чужу цеглу.
Анатолій Лущак зателефонував дільничному інспектору, але, не чекаючи приїзду міліції, вирушив на місце крадіжки. І справді побачив крадіїв, засвітивши їх фарами службової машини. Один із них спробував сісти за кермо і тікати. Оскільки колишній полковник міліції Анатолій Лущак є майстром спорту з боротьби, йому без проблем вдалося затримати крадіїв. На місце злочину не забарилися міліціонери. Проте на момент їх приїзду вантажів-ка хуліганів вже була завантажена будівельними матеріалами на суму приблизно чотири тисячі гривень. Тож якби Анатолій Лущак чекав приїзду міліції, то напевно правоохоронці досі б ганялися за викрадачами.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.