Світ Туризм

Україна залишається у «зеленому списку» ЄС ще на два тижні

Google+PinterestLinkedInTumblr
Рада ЄС опублікувала оновлений перелік країн, з якими національним урядам країн Євросоюзу рекомендовано поступово скасовувати обмеження на несуттєві подорожі в умовах пандемії COVID-19.

Зі списку не видалили жодну країну, натомість додали Бахрейн та Об’єднані Арабські Емірати. Така інформація оприлюднена у п’ятницю на сайті Європейської Ради, пише Укрінформ.

«Відповідно до рекомендацій щодо поступового скасування тимчасових обмежень на несуттєві подорожі до Євросоюзу, Рада ЄС оновила перелік країн, спеціальних адміністративних регіонів та територіальних утворень, для яких обмеження на подорожі мають бути скасовані. Зокрема, до цього списку додано Бахрейн та Об’єднані Арабські Емірати», – йдеться у повідомленні.

Отже, на основі критеріїв та умов, що визначені в рекомендаціях ЄС, з 8 жовтня країни-члени мають поступово скасовувати обмеження на зовнішніх кордонах для громадян таких держав: Австралія, Бахрейн, Канада, Чилі, Йорданія, Кувейт, Нова Зеландія, Катар, Руанда, Саудівська Аравія, Сінгапур, Південна Корея, Україна, Об’єднані Арабські Емірати, Уругвай, Китай (за умови взаємності).

Греція нікуди не поспішає. Репортаж з країни богів і моря (ФОТО)

Обмеження на подорожі мають також поступово скасовуватися для спеціальних адміністративних регіонів Китаю: Гонконгу та Макао. До таких територій на особливих умовах віднесено також Тайвань.

Як повідомлялося, критерії для визначення країн, з якими члени ЄС можуть поступово скасовувати обмеження, були оновлені 20 травня 2020 року. Вони враховують епідемічну ситуацію, а також загальні заходи, які вживаються для боротьби з COVID-19.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.