Туризм

На Прикарпатті оцифрували 50 пам’яток архітектури – 3D-тури можна побачити на сайті

Google+PinterestLinkedInTumblr

У рамках проєкту «HE-CROSS» на Прикарпатті оцифрували 50 об’єктів культурної спадщини.

Інформація про пам’ятки, які оцифрували, представлена у кількох форматах: фото, віртуальний тур, відео, лазерне сканування, йдеться на сайті Франківщина Туристична.

На Прикарпатті оцифрували 50 пам'яток архітектури

Результатом роботи команди учасників ґрантового проєкту «Розвиток транскордонного співробітництва щодо популяризації об’єктів історичної та культурної спадщини на транскордонній території Румунії й України» став ще один інформаційно-просвітницький, науково-практичний вебресурс для вивчення і популяризації об’єктів культурної спадщини Івано-Франківщини.

У результаті реалізації проєкту провели лазерне 3D-сканування 100 історико-культурних об’єктів на території Івано-Франківської області та Сучавського повіту. Його результати допоможуть у проведенні наукових досліджень і розробленні практичних рекомендацій щодо збереження, відновлення та охорони об’єктів історико-культурної спадщини. Інформаційні продукти розміщені на сайті hecross.net.

Читайте: Темна каплиця. На Прикарпатті чекають паломників до ще одної святині

Також у рамках проєкту оноволи приміщення геологічного музею Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Крім цього, були проведені тренінги та ознайомлювальні двосторонні візити. Їх провели для представників туристичних фірм, туристично-інформаційних центрів, громадських організацій, студентів, виготовлені промоційні відеоролики, публікації англійською, румунською та українською мовами тощо.

Результати проєкту можуть бути використані музеями, органами державної влади і місцевого самоврядування, громадських організацій, туристичних фірм для популяризації, дослідження стану, відновлення, благоустрою, розвитку інфраструктури об’єктів історичної та культурної спадщини на транскордонній території.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.