Туризм

На Прикарпатті біля Дністра облаштують вісім “гламурних кемпінгів”

Google+PinterestLinkedInTumblr
На Прикарпатті на березі Дністра зведуть 8 глемпінгів для відпочинку в гармонії з природою. Їх облаштують за 100 м від берегової зони та за 1,5 км від населеного пункту.

Про це розповів директор КП «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича», ініціатор проєкту щодо зведення глемпінгів  Михайло Ковтун, пише Укрінформ.

«Ми готуємось оголосити тендерну процедуру на закупівлю глемпінгів, готуємо документи на благоустрій ділянки, на якій їх будуть встановлювати, та всю містобудівну документацію. До Дністра ці глепінги будуть розташовуватися максимально близько, а це, орієнтовно, за 100 м від берегової зони. Їх зведуть на ділянці за 1,5 км від населеного пункту. Тобто людина зможе відпочивати в гармонії з природою. Глемпінгів має бути вісім жилих і один адміністративний», – зазначив Ковтун.

За його словами, наразі фахівці напрацьовують ще додаткові туристичні послуги для гостей, які зупинятимуться біля Дністра. У планах – поселення мандрівників у глемпінги впродовж усього року.

«Сподіваюся, наступного року ми запустимо цей проєкт», – зазначив Михайло Ковтун.

Відомо, що вартість проєкту «Глемпінги – створення ексклюзивного туристичного продукту в природоохоронних територіях» в Івано-Франківській області становить 7,25 млн грн. Загальна вартість проєкту – понад 32 млн грн. Глемпінги планують звести на природоохоронних територіях Львівської, Закарпатської, Донецької та Івано-Франківської областей.

Глемпінг – це готель на природі з усіма перевагами сервісу та комфорту. Найчастіше номер в глемпінзі – це велике шатро з комфортними меблями, туалетом, душем і навіть кондиціонером. Глемпінг у перекладі з англійської означає «гламурний кемпінг» (glamour camping).

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.