Соціум Туризм

“Гуцул етнос”: 14 гірських громад підписали договір про співпрацю у сфері туризму

Google+PinterestLinkedInTumblr
На Закарпатті підписали перший договір в Україні про співробітництво територіальних громад Гуцульщини для реалізації спільних проєктів «Гуцул Етнос».

Про це повідомили у Закарпатському регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою», пише Репортер.

Підписання договору відбулося між 14 громадами Гуцульщини – Богданською, Верховинською, Вижницькою, Ворохтянською, Зеленською, Коломийською, Космацькою, Косівською, Кутською, Поляницькою, Надвірнянською, Рахівською, Яремчанською та Ясінянською громадами.

Договір співробітництва підписано для розвитку туризму, збереження гуцульських традицій, ремесел та промислів на засадах співробітництва між громадами Гуцульщини – Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей. Наступним кроком у цій співпраці буде створення робочого органу, який буде займатись реалізацією проєкту «Гуцул Етнос».

В офісі «U-LEAD з Європою» вважають, що така співпраця може дати створення своєрідного бренду Гуцульщини, підготовку спільних туристичних маршрутів та проєктів, інвестиційних пропозицій та проєктів, розвиток креативних індустрій, збереження та розвиток етнокультурних гуцульських традицій, ремесел та промислів, промоція та створення унікальних гуцульських продуктів, наприклад, кошика зі смаколиками, серед яких важливим інгредієнтом є бринза тощо.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.