Туризм

Долинський музей “Бойківщина” відкрив Центр туризму з дегустаційною залою

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У місті Долина на Івано-Франківщині у музеї «Бойківщина» Тетяни та Омеляна Антоновичів запрацював Центр туризму.

Про це повідомила директорка музею Ксенія Циганюк, пише Репортер з посиланням на Укрінформ.

«На базі музею ми створили Центр туризму, який, сподіваємося, стане туристичним хабом для представників малого та середнього бізнесу, які зможуть домовлятися тут про спільні продукти, черпати та вигадувати нові креативні ідеї», – зазначила Циганюк.

За її словами, відтепер туристи зможуть тут отримати інформацію про нові маршрути, пам’ятки архітектури, історичні будівлі, готелі та заклади харчування в регіоні.

Крім того, музей оновив стенд «Сіль Долини», який розповідає про традиційний промисел регіону, і має на меті зробити інтерактивними стенди у залі про розвиток нафтової промисловості краю. Також у «Бойківщині» запрацювала крамничка книг і сувенірів та дегустаційна зала, де проводитимуть презентації виробники крафтової продукції: меду, сирів, джемів тощо. Саме тут туристам обіцяють майстер-класи від виробників сувенірної продукції.

«Зміни вдалось втілити в межах реалізації проєкту «Центр розвитку туризму Долинщини» за фінансування уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проєкт ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки міністерства міжнародних справ Канади», – додала Циганюк.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.