Історія Статті

Легенди Станиславова/Івано-Франківська. Як у нас Ротару образили

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Життя «зірок» завжди оповите чутками. Адже людям цікаво обговорювати походеньки знаменитостей, деталі їхнього життя, а особливо негаразди.

Так, свого часу нашим містом гуляла байка про Софію Ротару, пише Репортер.

Ротару новини Івано-Франківська

У 1970-х роках вона часто приїздила до Івано-Франківська. Тоді з концертними залами в нас було сутужно, заїжджі знаменитості виступали у Палаці спорту, що на теперішній вулиці Національної Гвардії (нещодавно цю споруду знесли). Зал був великий, напевно, найбільший в місті, але на цьому переваги закінчувались. В народі його називали «стайнею». Приміщення було абсолютно не пристосоване для концертів, темне, з жахливим звуком, а під час дощів зі стелі текло, як з відра.

Колі у 1979 році співачка вчергове мала виступати у Франківську, вона категорично відмовилась співати у «стайні». На той час Ротару вже мала звання народної артистки, тож могла ставити вимоги.

ІФНТУНГ 1970 новини Івано-Франківська

Виникло запитання – то де влаштувати концерт? Драмтеатр ще не збудували, філармонія не могла вмістити багато глядачів, співати в кінотеатрі «зірка» теж не буде. І тут згадали про актовий зал інституту нафти і газу. Він був достатньо місткий, виглядав пристойно та й акустика там непогана. Імпресаріо співачки не заперечував, тож вирішили проводити концерт в інституті.

Ротару проспівала, усім сподобалось, бурхливі оплески, море квітів. Але вже в гримерці в одному з букетів троянд виявили записку: «Досить розносити туберкульозну паличку!».

А тоді говорили, що у співачки проблеми з легенями, тож, напевно, хтось із недоброзичливців вирішив вколоти артистку. Треба сказати, йому це вдалося.

Ротару страшенно образилась і сказала, що ноги її більше у Франківську не буде. Дійсно, 20 років вона оминала наше місто, а наступний концерт тут дала у 1999-му – в рамках виборчої кампанії президента Кучми.

Тепер уже точно не приїде, та й не треба.

Автор: Іван Бондарев

Легенди Станиславова/Івано-Франківська. Пам’ятки-привиди

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.