Змагалися поштарі

Днями відбулася VI спартакіада працівників поштового зв’язку Івано-Франківської дирекції УДППЗ «Укрпошта». На спортивних майданчиках вирувала безкомпромісна боротьба.

Не стала несподіванкою перемога в настільному тенісі бухгалтера дирекції Лілії Теличкан. У шашковому турнірі І місце виборов Богдан Баб’юк, начальник ВПЗ с. Семаківці, ЦПЗ № 3. Кращий результат в армспорті показав Володимир Русиняк, економіст ЦПЗ № 4. У гирьовому спорті переможцем став Василь Войціховський, в. о. начальника поштамту. У легкоатлетичному кросі серед жінок на 500 м. стала Інна Гангал, інструктор ЕВТОП ЦПЗ № 3, а серед чоловіків переможцем на 1000 м став Роман Строїч, водій ЦОП. У командному заліку трійку кращих очолили команди: ЦПЗ № 3 (м. Коломия), дирекції, ЦПЗ № 2 (м. Калуш).

Мирослав Паламар, в. о. директора дирекції, вручив призерам грамоти та призи. Голова обласної організації профспілки Богдан Гільтайчук відзначив, що такі змагання є дуже важливими, бо розвивають фізичну культуру. За підсумками змагань сформована збірна команда дирекції, яка візьме участь у Всеукраїнській спар­такіаді працівників зв’язку.