За крок від золота

У Івано-Франківську відбулися перші два матчі фінальної серії плей-офф чемпіонату України з футзалу між «Ураганом» та львівською «Енергією-Тайм». Як і очікувалося, матчі принципового протистояння стали дуже напруженими та драматичними.

У першій грі, в суботу, 28 травня, «Ураган» відносно легко здолав львів’ян – 4:2, по ходу гри ведучи в рахунку 4:1. У складі іванофранківців відзначилися Валентин Цвєлих (двічі), Андрій Сімка та голкіпер Кирило Ципун.

Наступного дня перемога господарям далася значно важче. Підопічні Сергія Гупаленка здолали «Енергію-Тайм» завдяки бажанню перемогти. Чотири рази львів’яни виходили вперед, і стільки відігравався «Ураган». М’ячі забивали Максим Павлюк, Сержао (двічі) та Валентин Цвєлих. Основний час завершився з рахунком 4:4, і справа дійшла до післяматчевих пенальті. У цій лотереї фортуна посміхнулася господарям, львів’яни двічі не змогли поцілити в рамку воріт «Урагану» – 4:2. Рахунок серії – 2:0, підопічним Сергія Гупаленка для чемпіонства достатньо перемогти у ще одному матчі.

Доля золотих медалей буде вирішуватись у Львові. Третій матч серії команди зіграють у п’ятницю, 3 червня.