З рахунком 0:10 франківський «Ураган» переміг роменський «Рятувальник»

У неділю, 22 жовтня, відбувся 7-й тур Vbet Екстра-Ліги. «Дракони» на виїзді зустрілись з роменським «Рятувальником».

Гра відбулась у місті Суми, а завершився поєдинок з рахунком 0:10, на користь франківців.

У першому таймі франківці забили один м’яч у ворота суперника — на четвертій хвилині рахунок відкрив Ігор Корсун. На одинадцятій хвилині зустрічі «Рятувальник» не реалізував пенальті — м’яча відбив голкіпер «Урагану» Олександр Сіріцький.

Упродовж другого тайму команда з Івано-Франківська забила дев’ять голів. Двічі у воротах суперника відзначилися Петро Шотурма, Артем Фаренюк та Ігор Корсун. По одному голу забили Михайло Грицина, Назар Швед і Андрій Британ.

Наступного тижня «дракони» зустрінуться у поєдинку з рівненською командою «Кардинал-Рівне».