Світ Спорт

Юний франківець переміг на чемпіонаті світу з кікбоксингу та їде тренуватися в Таїланд (ФОТО)

13-річний іванофранківець Іван Рус став дворазовим чемпіоном світу з кікбоксингу. Турнір відбувся в Італії з 25 до 31 жовтня. Вихованець професійного центру єдиноборств “Бескид” здобув перемоги в двох категоріях: К-1 та LowKick (лоу-кік).

283386421

Головний тренер чемпіона Олексій Рошак розповів “Репортеру”, що всього на змагання з’їхалися майже три тисячі бійців з усіх федерацій світу. Іван переміг у п’яти боях. У фіналі розділу К-1 до 42 кг франківець здолав італійця, який був трохи важчий і майже на голову вищий.

“Італійці аж здивувалися, бо не сподівалися, що їхній спортсмен програє”, – говорить Олексій Рошак.

qyfuq3ocnzq

За словами наставника, його вихованцем зацікавилися тайці. Вони хочуть взяти Івана на тримісячні тренування до спортивного кемпу.

“Це дуже високий рівень, – зазначає тренер хлопця. – Спочатку тайці дали усну домовленість і чекали результатів чемпіонату світу. Хотіли, аби Іван довів свою готовність до важких випробувань. І він довів”.

Зауважимо: Іван Рус неодноразово перемагав на чемпіонаті та кубку України.