Юніори беруть медалі на чемпіонаті України

У Луцьку відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юніорів. Прикарпаття отримало на змаганнях чемпіонку та срібного призера.

Уже вкотре у своїй кар’єрі «золото» України виборола Наталія Ільків з Надвірної. Цього разу їй не було рівних у вазі 57 кг, де змагалися 19 дзюдоїсток. Одразу двоє іванофранківців відзначилися призами у вазі 81 кг, де змагалися 30 учасників. Срібну медаль тут виборов Юрій Пожар, а Давид Харебава став п’ятим.

Залікові бали Прикарпаттю також принесли Мар’ян Мельничук, Василь Онуфрак, які у своїх категоріях посіли п’яті місця. Спортсмени представляють надвірнянську СДЮШОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».