Європейські перемоги самбістів

Українська збірна з самбо виборола рекордну кількість нагород на чемпіонаті Європи серед юніорів, юнаків та дівчат, який відбувся на Кіпрі. Із 26 медалями українці зайняли друге загальнокомандне місце.

У складі збірної чемпіонкою Європи стала Тетяна Радошинська (вагова категорія до 52 кг), срібним призером — Давид Харебава (81 кг), бронзовими — Наталія Ільків (56 кг) і Мар’ян Мельничук (52 кг). Спортсмени представляють надвірнянську СДЮШОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

Уже за кілька днів після європейського чемпіонату кілька прикарпатських самбістів гарантували собі участь у цьогорічній Всесвітній універсіаді в Казані. На всеукраїнській універсіаді в Харкові чемпіонами стали Олена Куницька, Марія Остап’юк, Олена Сайко, Михайло Ілитчук. Треті місця у своїх категоріях зайняли Надія Кретова та Василь Онуфрак.