Європейське золото кадетів

Днями у Сараєво (Боснія і Герцеговина) завершився чемпіонат Європи серед кадетів. Українська жіноча збірна – на першому місці. Дві золоті медалі в активі прикарпатських борчинь.

У категорії до 40 кг золото балканського чемпіонату завоювала Ілона Семків. Нашій співвітчизниці поступилися росіянка Анастасія Степанова, потім Джей Фредеріксон зі Швеції, а у фіналі Ілона одер­жала перемогу над фінською спортсменкою Рітвасало.

У вазі до 56 кг титул чемпіонки здобула Тетяна Кіт. Борчиня розпочала з перемоги над словацькою спортсменкою Терезою Хітнеровою, потім продовжила почин, здолавши італійку Алесандру Асенарі. Третьою українці поступилась Катерина Русу з Молдови. Путівку у фінал Тетяні принесла перемога над Ідою Нільсон зі Швеції, а у фіналі Тетяна здолала польську борчиню Сандру Казміровську.

Українська збірна з дев’ятьма медалями і 83 балами на рахунку стала першою в командному заліку на Чемпіонаті Європи серед кадетів в Сараєво. На другому місці Росія – 67 балів, на третьому Польща – 51.