Спорт

“Всі ігри ми виграти не можемо, але хлопцями я задоволений”, – тренер МФК «Прикарпаття»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 9 листопада, в Івано-Франківську відбулась підсумкова прес-конференція МФК «Прикарпаття» за 2017 рік.

«Оцінюю сезон позитивно. Були емоції, але, на жаль, в кінці їх трошки не вистачило. Ніхто не вірив, що у нас буде такий результат. Хтось десь боїться Першої ліги, але наша команда може грати. Зрозуміло, що вболівальники звикають до перемог, але важливо, що вони підтримували команду і під час звитяг, і після поразок», – каже міський голова Руслан Марцінків.

Також він підкреслює, що важливим є фінансування команди і фани також мають у цій сфері підтримувати клуб. Марцінків додає, що далі планується реабілітація команди, бо необхідно, щоб гравці відійшли трохи від сезону, а особливо травмовані. А фінансування спорту збільшилось утричі, мовляв, кошти вкладаються і в стадіон, і в команду, проте поступово, пише ГК.

«Наше завдання – Перша ліга, а потім закріпитися там», – заявляє мер міста.

Головний тренер команди Володимир Ковалюк каже, що задоволений результатом команди, не дивлячись на те, що клуб програв першу і останню гру.

«Ми побачили, що команда у нас є і вона може добиватись хороших результатів. Зрозуміло, що всі ігри ми виграти не можемо, але хлопцями я задоволений. Зараз відпускаємо їх у відпустку і також будемо шукати «нову кров», – розповідає тренер.

Він додає, що для гарного результату потрібна відповідна підготовка футболістів. І якщо «Прикарпаття» попаде у Першу лігу, то боятися не треба. Також Ковалюк каже, що на стадіонах були різні інциденти під час матчів, але «12 гравець» завжди потрібний команді.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.