Спорт

В українському футболі буде посада генерального прокурора

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Україні буде посада футбольного прокурора, який розслідуватиме договірні матчі.

Про це заявив президент Федерації футболу України (ФФУ) Андрій Павелко, коментуючи гру Першої Ліги Іллічівець – Гірник-спорт, що має всі ознаки договірного матчу, пише Чемпіон.

“Для цього є Комітет етики і чесної гри, для цього є органи футбольного правосуддя, і офіційні органи розслідування. Найближчим часом ми представимо і назвемо систему футбольної прокуратури. – Я оголошував про те, що нам потрібний генеральний прокурор в області футбольного правосуддя, і нам потрібна та людина, яка вестиме відповідальність в договірних або корупційних діях у футболі”, – цитує Павелка footboom.com.

За словами Павелка, це потрібно, щоб розпочав діяти закон по боротьбі з договірними матчами.

“Закон не може сам по собі діяти в державі, де потрібна справедливість. Преференції закону, в першу чергу, потрібні і справедливі суди, і покарання. Щоб будь-які дії проти законів України були присічені”, – говорить президент ФФУ.

Він додав, що цей закон уперше дозволить карати людей за договірні матчі, підкупи суддів, команд і так далі. Це все, вважає Павелко, повинно нести кримінальну відповідальність.

“Цей закон дозволяє нести не лише пряму міру покарання, але і превентивну міру для роботи з юними футболістами, молодіжними командами, щоб запобігти подібні антифутбольні дії”, – заявив Андрій Павелко.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.