«Ураган» випробовує дубль

Вперше в історії івано-франківського «Урагану» відбувся офіційний матч між першим та другим складом. У суботу, 29 вересня, вони зійшлися в оновленому залі Муніципального ФОК, де прий­матиме своїх суперників «ураганівський» дубль.

Перший тайм виявився напрочуд рівним. До перерви команди на двох забили лише один гол, він на рахунку капітана «основи» Романа Кіндратіва. Потім досвід і майстерність почала заявляти про себе. У воротах своїх колег по клубу по черзі розписалися: Максим Павлюк, Роман Кордоба, Тарас Шурак, Сергій Крикун, Петро Шотурма. Підопічні Івана Скіцка відповіли двома м’ячами Дмитра Косатенка та Михайла Зварича — 6:2.

Тим часом клуб продовжує святкувати своє 10‑річчя. На офіційному сайті «Урагану» uragan.if.ua почався конкурс для справж­ніх вболівальників. Це вікторина у п’ять турів по 10 запитань у кожному.

По завершенні кожного туру на клубному сайті, а також на «ураганівських» групах у соцмережах vk.com та facebook.com будуть публікувати правильні відповіді й турнірну таблицю всіх учасників вікторини. Відповіді на запитання першого туру приймаються до 4 жовтня включно.

Переможець, який набере найбільше залікових балів, отримає ексклюзивний приз — фірмову футболку «Матчу зірок «Урагану» з оригінальними автографами всіх його учасників. Долучитися до конкурсу можна з будь-якого туру.