«Ураган» вибув із Кубку України, поступившись у Львові «Енергії» (ВІДЕО)

Івано-франківський НФК «Ураган» поступився у Львові тамтешній «Енергії» в матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубку України – 1:7.

Євген Кравс

Про це повідомляє прес-служба АФУ.

Перший гол у матчі забили на 11-ій хвилині поєдинку господарі, відзначився капітан «Енергії» Андрій Федюк. До перерви у ворота франківців влетів ще один м’яч.

На початку другого тайму, з 24 до 26 хвилини, Микола та Михайло Грицини забили на двох три голи – 5:0. Після цього гостям вдалося відіграти один м’яч. Однак до кінця матчу львів’яни відзначилися ще два рази – 7:1.

До слова, у першому матчі 1/8 фіналу «Ураган» переграв у Франківську «Енергію» – 2:1. Загальний рахунок протистояння – 8:3 на користь львів’ян, які пройшли до чвертьфіналу Кубку України.