«Ураган» розім’явся двічі по 7:2

Перші спаринги івано-франківського «Урагану» завершилися двома перемогами, при чому з однаковим рахунком — 7:2. Обидва суперники підопічних Сергія Гупаленка представляли польський футзал.

У п’ятницю, 17 серпня, бронзовий призер української Екстра-ліги виграв у «Марвіта» з Торуні, п’ятої команди польської Екстракласи. За домовленістю команди грали два тайми по 35 хвилин та ще одну 10-хвилинку «на кубок». Голами у складі «Урагану» відзначилися: Анд­рій Сімка, Микита Тменов, Тарас Королишин, Роман Колток, Максим Павлюк і дублем — Іван Кордоба.

Другий спаринг франківці провели у понеділок, 20 серпня. Цього разу суперником була «Гатта» з міста Здунська, володар Кубка Польщі, четверта команда Екстракласи. Влучні удари у польські ворота зробили Роман Кіндратів, Роман Кордоба, Максим Павлюк, Микита Тменов. Перші м’ячі за «Ураган» забили польський легіонер Павел Будняк та 19‑річний Ігор Корсун (дубль).

Наступні матчі «Урагану» відбудуться цього тижня в рамках міжнародного турніру «Beskidy Futsal Cup 2012». Прикарпатці, які вже ставали бронзовими та срібними призерами «Кубку Бексидів», у четвер стартують з господарями змагань — «Рекордом». Наступного дня, 24 серпня, вони зіграють проти добре знайомого «Марвіта».