Відео Спорт

«Ураган» розгромив у Франківську «Кардинал-Рівне» (ВІДЕО)

У 14-му турі Екстра-ліги івано-франківський не залишив шансів на домашньому майданчику «Кардиналу-Рівне» – 4:1.

Архів

Матч розпочався з одного із найшвидших голів у нинішньому чемпіонаті, за господарів відзначився Мар’ян Пелех. За кілька хвилин він оформив дубль, забивши з дальнього штрафного – 2:0.

Після цього в середині першої половини поєдинку гості скоротили відставання зусиллями Олександра Басича. Далі гра вирівнялася, пише прес-служба АФУ.

У другому таймі «Ураган» відбив усі атаки суперників, а на останніх хвилинах довів рахунок до розгромного. Спершу відзначився Максим Павленко, а потім – Юліан Горбатий – 4:1.

Після цієї перемоги іванофранківці піднялися на 3-тє місце в турнірній таблиці.