«Ураган» проявляє характер

Цими вихідними в рамках 10 туру Вищої футзальної ліги України івано-франківський «Ураган» прий-мав на домашньому майданчику львівський «ТВД». Вболівальники побачили «валідольну» гру.Гості, граючи «другим номером,» зуміли вийти вперед. Спершу на 11 хвилині несподіваний гол забив Шурак. Після зливи нереалізованих моментів «Урагану», на останній хвилині першого тайму «ТВД» ще й подвоїв перевагу – відзначився Кордоба.

Уже з перших хвилин другої половини матчу «Ураган» кинувся відіграватись. І підопічні Сергія Гупаленка домоглися свого.

За півтори хвилини у ворота гостей залетіли два голи – двічі розвернувшись на невеличкому п’ятачку, два «красені» вколотив бразильський гігант Сержао. А пізніше окрилений успіхом «Ураган» зміг таки вирвати перемогу. Вирішальний гол забив Максим Павлюк – 3:2. Воротар спіймав м’яч майже на лінії воріт. Майже, тому що гол таки був – це бачили і суддя, і, головне, вболівальники. Львів’яни, звісно, понервували, посперечалися, один із них навіть жбурнув м’яч у бік трибун. Дивно, але гравець «ТВД» за цей жест не отримав від судді навіть усної догани…

Отже, франківська команда з 15 очками посідає шосте місце. Наступний матч «Ураган» проведе 27 листопада на виїзді проти «Шахтаря». А вдома зіграє аж 5 грудня, коли випаде нагода поквитатися з «Кардиналом-Рівне» за поразку на початку сезону.

Результати 10 туру: Тайм – Шахтар 2:3, Енергія – Єнакієвець 2:1, Ураган – ТВД 3:2, Кардинал-Рівне – Локомотив 1:7, Моноліт – ЛТК 4:0.