«Ураган» програв у Харкові

Івано-франківський «Ураган» в рамках 10 туру української футзальної Екстра-ліги у Харкові зустрічався з місцевим «Локомотивом». Пі­допічні Сергія Гупаленка не змогли здобути очки у другому поспіль виїзному матчі, програвши 6:3.

Перший тайм закінчився мінімальною перевагою господарів 2:1. За чемпіонів України відзначився Роман Кордоба, а «Локомотив» відповів двома голами Білоцерківця.

Після перерви харків’яни збільшили перевагу. Після ефектного обі­грашу та пасу від Білоцерківця забив Федорченко. Згодом після помилки Андрія Сімки перевагу «Локомотива» до трьох м’ячів збільшив Клочко – 4:1.

Сержао повернув інтригу в матчі, самотужки обігравши захист харків’ян в купі з воротарем, – 4:2. З 36-ї хвилини обидві команди поперемінно грали з п’ятим польовим, таким чином збільшуючи тиск на суперника. Наприкінці зустрічі Федорченко таки закотив м’яч у порожні ворота «Урагану», а Сержао поставив крапку в зустрічі – 6:3.

Після цього матчу «Ураган» опустився на третю сходинку в турнірній таблиці Екстра-ліги, пропустивши на друге своїх харківських кривдників. Але від лідера, львівської «Енергії», іванофранківців відділяють лише два очки.

Тепер усі думки команди Сергія Гупаленка – в Європі. «Ураган» вилетів до Італії, де зіграє три матчі в елітному раунді Кубка УЄФА з футзалу.