«Ураган» піднімається вище

У суботу, 24 листопада, івано-франківський «Ураган» здобув важливі три очки. Підопічні Сергія Гупаленка обіграли «Єнакієвець» 4:1 та піднялися в Екстра-лізі з п’ятого на четверте місце.

У першому таймі буквально за півхвилини команди обмінялися голами. Спершу ефектним ударом з лету і з розвороту Тарас Шурак вивів «Ураган» вперед. Згодом «єнакієвець» Замятін відновив рівновагу.

На переможні голи франківським вболівальникам довелося чекати аж до кінця матчу. На 35 хвилині дальнім ударом господарів майданчика вивів уперед Петро Шотурма. Збільшив перевагу «Урагану» автогол Мельника. Закріпив перевагу Роман Кордоба голом у порожні ворота — 4:1.

Наступні два матчі «Ураган» проведе на виїзді 1 грудня в Рівному з «Кардиналом» та 6 грудня в Луганську з «ЛТК». Вдома наша команда гратиме 23 грудня з харківським «Локомотивом».