«Ураган» не здається

Івано-франківський «Ураган», попри велику кількість травмованих, не здається і продовжує боротись у чемпіонаті Екстра-ліги. На домашньому майданчику коледжу фізвиховання наша команда перемогла рівненський «Кардинал-Рівне» 2:1.

«Ураган» грав лише двома четвірками, навіть враховуючи Романа Ярого та Максима Павлюка, які повернулися до складу команди. У клубному лазареті нині перебувають одразу шість гравців: Ділву, Біро Жаде, Роман Кордоба, Роман Кіндратів, Андрій Сімка та Петро Шотурма. Тож грати франківцям дуже непросто.

Попри два забиті м’ячі «Урагану», гравці нашої команди голом відзначилися лише раз. На 4 хвилині Валенко влучно пробив низом, а от другий гол франківців – на рахунку граючого тренера «Кардиналу», екс-ураганівця Сергія Піддубного. Саме від нього на 22 хвилині м’яч залетів у сітку воріт гостей. Рівненці за п’ять хвилин до кінця матчу почали грати з п’ятим польовим і таки змогли відквитати один м’яч – на 38 хвилині забив Віталій Танський.

Наступний матч «Ураган» знову проведе вдома. У понеділок, 23 січня, підопічні Сергія Гупаленка гратимуть з харківським «Локомотивом». Початок зустрічі – о 17:00.

Результати 16-го туру Екстра-ліги: Енергія – ЛТК 6:2, Єнакієвець – Моноліт 2:2, Ураган – Кардинал-Рівне 2:1.