Українки — найсильніші

У далекому Пуерто-Ріко відбувся чемпіонат світу з пауерліфтингу. Для України ці змагання стали історичними. Наша жіноча збірна в загальнокомандному заліку стала найсильнішою у світі. Такого успіху наші пауерліфтерки досягли вдруге за всю історію виступів на чемпіонатах світу. Чоловіча збірна на цьому світовому форумі виборола срібло.

На подіум найголовнішого змагання сезону піднялися одразу дві прикарпатські спортсменки.

Заслужений майстер спорту, досвідчена й титулована коломиянка Інна Оробець посіла друге місце у ваговій категорії понад 84 кг. Загалом у силовому триборстві вона подужала 637,5 кг.

Іванофранківчанка Анастасія Дерев’янко була найлегшою спорт­сменкою у складі збірної України. Майстер спорту міжнародного класу посіла третє місце у ваговій категорії до 52 кг. Її загальний результат — 465 кг.