Українці стали четвертими

У Варшаві (Польща) у неділю завершився Кубок світу з дзюдо серед чоловіків, який був черговим ліцензійним турніром до Олімпійських ігор-2012 у Лондоні.

Переможцем змагань у ваговій категорії понад 100 кг став український дзюдоїст Станіслав Бондаренко. Запорожець у відбірковому раунді впевнено пройшов американця Деніела Маккорміка, білоруса Олександра Вахавяка, француза П’єра Робіна. У півфіналі він за 36 секунд здобув чисту перемогу над німцем Робер­том Зіммерманом. І у вирішальному поєдинку турніру проти француза Едрієна Піна українець також заробив «іппон» і став чемпіоном.

У командному заліку Україна посіла четверте місце. Попереду збірні Франції, Вірменії та Італії. Загалом на татамі у Варшаві боролися дзюдоїсти із 48 країн.