Спорт Фото

У Франківську визначили чемпіона міста з регбі-5 (ФОТО)

У вівторок, 12 квітня закінчився п’ятий чемпіонат Івано-Франківська з регбі-5, організований Федерацією регбі області за підтримки департаменту освіти та науки та департаменту молодіжної політики і спорту Івано-Франківської міськради.

3zXl55TCoVk

Протягом трьох місяців одинадцять шкільних колективів боролися за звання чемпіона міста. Приємно, що серед учасників змагань вперше вперше у змаганнях взяли  команди Католицької школи, ЗШ № 6 та №12 ( основа збірної шкіл міста).

13007173_1592844804367705_9117529075495191038_n

Останній день став окрасою всього чемпіонату своїми безкомпромісними фінальними іграми за третє місце між командами ЗШ № 17 і збірною шкіл міста та за перше місце між школами № 19 і № 25. Якщо у впертій боротьбі за «бронзові» нагороди команда ЗШ № 17 здобула мінімальну перемогу з рахунком 5:0, то для того, щоб стати чемпіоном, команді ЗШ № 19 знадобилось два додаткові тайми, що б у грі двох рівних команд стати сильнішими.

lRwpMhQKzZ8

Отже, чемпіоном м.Івано-Франківська  у 2016 році стала команда ЗШ № 19. Призерами закінчили чемпіонат школи № 25 і № 17. Вони нагороджені Кубками, медалями та грамотами департаменту молодіжної політики та спорту.

12963374_1592844937701025_669324864405411898_n

Наступні місця зайняли команди: збірна шкіл міста, ЗШ № 19а, Католицька школа, ЗШ № 6, ЗШ № 26, ЗШ № 25а, № 13, Вовчинецька ЗШ.

12963465_1592844951034357_1245985388362340784_n

Індивідуальним призом відзначили найрезультативнішого гравця чемпіонату Олександра Левандовського – учень ЗШ № 25. Також нагородили кращих  гравців: Єлизавету Гільтайчук (ЗШ № 25), Віталія Романова ( ЗШ № 19) та Ірину Шулятицьку ( ЗШ № 17) та наймолодших гравців –Владислава  Бекеша і Юлію Рудницьку ( ЗШ № 25).