У Франківську відзначили призерів чемпіонату світу з легкої атлетики та кубку світу з самбо

1 березня, в Івано-Франківській ОВА відбулася пресконференція прикарпатських спортсменів-призерів міжнародних змагань: кубку світу з боротьби самбо та чемпіонату світу з легкої атлетики у приміщенні серед осіб з порушеннями розумового і фізичного розвитку.

Кубок світу з самбо проходив на Кіпрі 17-19 лютого, а чемпіонат світу з легкої атлетики – у французькому місті Реймс з 20 по 25 лютого, пише Репортер.

Павло Волуйкевич став чемпіоном світу з бігу на дистанції 1500 м. Він каже, що такий результат став можливим через постійні тренування, а тренується Павло щодня. Результатом спортсмен задоволений, привіз одразу чотири медалі – одне золото й три срібла.

Перше місце на кубку світу з боротьби самбо виборов Володимир Свідрак (71 кг). Займається цим видом спорту Володимир уже десять років, зараз йому 18. Каже, бере приклад зі свого старшого брата, який зараз в Азербайджані на змаганнях з дзюдо.

Читайте: Прикарпатці привезли 10 медалей з чемпіонату України з Таеквон-до І.Т.Ф.

Перемогу здобув дуже важко, адже представник Франції, з яким я боровся, виявився дуже сильним, – каже Володимир Свідрак.

Заступник голови Івано-Франківської ОВА Віталій  Ільчишин привітав призерів.

Дякую за вашу титанічну працю та час, який ви витратили на це. Кожен із вас гідно виступив та показав свої вміння й навички, завдяки чому ви здобули перемоги. Бажаю   кожного разу отримувати нові перемоги, – говорить Ільчишин.