У Франківську відбувся міжнародний турнір з Таеквон-До І.Т.Ф. (ФОТО)

У суботу, 23 жовтня, у спорткомплексі католицького ліцею Василія Великого відбувся третій міжнародний турнір з Таеквон-До І.Т.Ф. Open cup of Ivano-Frankivsk city 2021. Змагання пройшли під патронатом міського голови Руслана Марцінківа. Організував турнір обласний осередок Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-до І.Т.Ф. (ВАСТ).

У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів із Польщі, Молдови, Дніпра, Києва та Івано-Франківська, повідомляє Репортер.

Спортсмени змагалися у чотирьох видах програми: формальні вправи (туль), спаринг (мацогі), спец-техніка (тук-джі) та силовий тест (вірьок). Турнір обслуговувала кваліфікована бригада суддів, 10 з яких є суддями міжнародної категорії В, а двоє – категорії А. Головним суддею та організатором змагань був голова Івано-Франківського обласного осередку ВАСТ Андрій Данищук.

Родзинкою заходу став гала-вечір, де відбулися п’ять фінальних поєдинків найцікавіших категорій між спортсменами з різних країн.

У культурній програмі гала-вечора взяли участь: солістка обласної філармонії Ольга Яловенко, танцювальний колектив «Дивоцвіт» (ПНУ) та Діана Кривомаз. Ведучими заходу були Роман Сорока та Ольга Тишко.

Серед команд місця розподілилися таким чином:
  1. Івано-Франківська область (СК Danyshchuk team) – 50 золотих медалей;
  2. Дніпропетровська область (СК Tong-il) – 14 золотих нагород;
  3. Республіка Молдова – 9 золотих нагород;
  4. Київська область (СК «Воїн») – 4 золоті нагороди;
  5. Республіка Польща – 2 золоті нагороди.

Найкращими спортсменами змагань від Івано-Франківська стали: Дмитро Міськов (тренер Андрій Данищук), Юрій Кравців, Марія Стефанків і Софія Хомут (тренер Сергій Данищук), Ілля Ключівський (тренер Володимир Качкан).

Турнір відбувся в рамках підготовки до чемпіонату світу з Таеквон-До І.Т.Ф. , який пройде влітку 2022 року в Амстердамі (Нідерланди).