Відео Спорт

У Франківську «Тепловик-Прикарпаття» обіграв запорізький «Металург» 7:0 і привітав вболівальників з прийдешнім Великоднем (ВІДЕО)

У п’ятницю, 14 квітня, в рамкам 25 туру чемпіонату України серед команд другої ліги івано-франківський МФК «Тепловик-Прикарпаття» приймав запорізький «Металург».

Рахунок дуже потішив місцевих вболівальників — 7:0.

Якщо спершу гості ще могли якось стримати атаки господарів, то ближче до середини першого тайму, почали помилятись. Спершу забиває Олег Веприк, через три хвилини — Ігор Худоб’як, він же перед самою перервою довів рахунок до 3:0.

Другий тайм — ще чотири м’ячі у воротах запоріжців: по два рази відзначились Ігор Худоб’як та Артур Комар.

До речі, вперше команди Івано-Франківська (Станіслава) та Запоріжжя зустрілися на футбольному полі ще влітку 1956 року — в рамках чемпіонату СРСР класу «Б». Тоді у Станіславі, на стадіоні «Спартак», господарі теж впевнено перемогли запоріжців з рахунком 4:0. Цікаво, що й у своїй новітній історії, в матчі першого кола нинішнього чемпіонату України серед команд другої ліги в Запоріжжі, команди теж завершили матч із рахунком 4:0. І знову виграли іванофранківці.