Спорт

У Франківську студенти-іноземці зіграли матч проти расизму

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вчора, 19 вересня, на стадіоні “Металіст” в Івано-Франківську відбувся товариський турнір серед іноземних студентів., повідомляє Спорт іф.

1

На старт турніру в рамках акції “Футбол проти расизму” вийшли два студентські колективи – “Black Stars”, що складалась з студентів-іноземців з Гани, та “Eagles”, основу якої сформували нігерійські спудеї. В змаганнях планувалась участь ще двох місцевих команд, та у зв’язку з незалежними від організаторів обставинами, вони відмовились від участі.

2

“Була в нас ідея організувати благодійну організацію, яка буде підтримувати іноземних студентів. Там буде і юридична і спортивна підтримка, – розповідає засновниця фонду “EL&OL”, організатор акції “Футбол проти расизму” Ольга Олейніченко. – Мали бути чотири команди, були заявки та не знаю чому так вийшло. Просто не приїхали, зранку подзвонили, що не зможуть приїхати. Можливо було мало часу для підготовки”.

Сам матч пройшов у дружелюбній атмосфері, і завершився так само по-дружньому – 0:0. За регламентом, по завершенню поєдинку глядачів очікувала серія пенальті. Більш влучнішими у футбольній лотереї були “орли” – 4:3, які й підняли над головою почесний трофей.

3

Тріумфаторів змагань нагородили голова Івано-Франківської міської федерації футболу Віктор Юзик та голова міського центру “Спорт для всіх” Сергій Новак. Також було визначено переможців в індивідуальних номінаціях – “Кращий воротар”, “Кращий захисник” та “Кращий гравець”. Проведення матчу на стадіоні в Опришівцях стало можливим за сприяння депутат Івано-Франківської міської ради Василя Ревчука.

Вже за два тижні в Івано-Франківську планують більш масштабний футбольний проект за участю іноземних студентів. За словами організаторів, це буде свого роду Кубок націй серед студентів вищих навчальних закладів міста.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.