Світ Спорт

У Франківську провели всеукраїнський дитячий фестиваль з великого тенісу (ФОТО)

На кортах ДЮСШ “Олімп” змагалися тенісисти з усієї України віком від 3 до 10 років. У 2-му турнірі “Kinder Tennis Fest” взяли участь 80 учасників. Наймолодшій тенісистці було менше трьох років, повідомляє  Департамент молодіжної політики та спорту.

14199518_1664348587217326_6465958886372113126_n
Діти грали за програмою “Tennis 10’s” Міжнародної федерації з тенісу по трьох рівнях: “червоному” (до 6-ти років), “помаранчевому” (до 8-ми років) й “зеленому” (до 10-ти років). Франківці всюди посіли призові місця.

Франківчанка Євгенія Зеленська у групі спортсменок до 10-ти років впевнено перемогла у п’яти іграх. На жаль, фінал виявився невдалим для Жені. Дев’ятирічна тенісистка  програла більш титулованій і старшій Мілані Волошин зі Львова. Третє місце за хмельницькою тенісисткою Анастасією Дармороз.

14095931_1664348593883992_3727116630124782002_n

Тріумфально закінчився турнір для франківця Дмитра Втерковського, який переміг у “помаранчевому” рівні, а у “зеленому” був третім серед хлопців до 10 років. Киянин Максим Калабішка переміг у змаганнях, другим був надвірнянець Данило Сільчук.

Серед восьмиліток друге й третє місця посіли коломияни – Ярема Данидишин та Іван Дячук відповідно.

Видовищними видалися змагання “червоного” рівня (до 6 років). Двадцять два учасники змагалися у чотирьох групах. Приємно, що до фіналу вийшов франківець Нікіта Герега. Зовсім юний тенісист продемонстрував гідну фіналу гру та посів друге місце змагань. Переможницею стала тенісистка зі Львова Єва Волошина.

1

В змаганнях у парі франківцям підкорилася ще одна сходинка п’єдесталу – друга. Пара Зеленська-Ковальчук виборола срібні нагороди фесту. Перемогли  – Волошин і Феоктістова (Львів-Запоріжжя). Серед хлопців Калабішка й Сільчук перші, а Соловей і Кальян – другі.

З 5 по 10 вересня в Івано-Франківську пройде 4-й Всеукраїнський турнір з тенісу першої категорії “Stanislaw Cup”. Змагатимуться юнаки і дівчата до 10-ти, 14-ти та 16-ти років. Його засновниками є тенісний клуб “Alias” і Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міськради.