Спорт

У бобслеїстки з Прикарпаття виявили допінг на Олімпіаді. Тренер каже, що це через м’ясо

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Українська бобслеїстка Лідія Гунько, яка родом з Івано-Франківська, отримала позитивний результат допінг-тесту на Олімпійських іграх-2022 у Пекіні.

Про це повідомили у Міжнародному агентстві тестування (ITA), передає Репортер.

Повідомляється, що у крові спортсменки виявили заборонений метаболіт. Зразок зібрали під час антидопінгового контролю 14 лютого. А  про результат повідомила акредитована Всесвітнім антидопінговим агентством (WADA) лабораторія Пекіна 17 лютого.

Її тимчасово відсторонили, але вона може оскаржити це рішення.

Укрінформ повідомляє, що тренер української збірної зі скелетону й бобслею Михайло Гераскевич прокоментував позитивний тест на допінг в української бобслеїстки Лідії Гунько.

«Усе було нормально, і ми навіть не сумнівалися в тому, що все нормально. Розуміли, що вона нічого не вживає, тому що в цьому нема жодного сенсу. На Олімпіаді не можна приховати, що ти з’їв. За сучасних методів дослідження це неможливо приховати. Ми це все прекрасно розуміли і взагалі за чистий спорт. Ніколи не попадалися на цьому, оскільки не вживаємо.

Звідки це взялося? Ця речовина така ж сама, яку в нашому ж селищі 7 лютого знайшли в іранського гірськолижника. Єдине що, між 10 і 14 лютого Ліда вживала м’ясо перед змаганнями.

Ми про м’ясо читали, коли німецький НОК рекомендував не вживати м’ясо у Китаї, тому що там незаборонено додавати ті речовини, які заборонені в спорті, у раціон худоби.

Звичайно, що ми будемо боротися. За таких ситуацій спортсмен найбільш безправний. Треба доводити, що ти не винен, і у тебе нема шляхів до цього. Плюс це дуже дорого коштує, але ми будемо боротися. Ми не розуміємо, що сталося і як це могло статися”, – сказав Гераскевич.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.