Відео Спорт Фото

У Капатах проведуть екстремальні перегони Gorgany RACE 2017 (ФОТО, ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Карпатах 1 та 2 липня в одному з найкрасивіших районів українських гір – околицях масиву Ґорґани, відбудуться найбільш масові змагання України.

У програму перегонів входять як бігові дистанції, так і велозаїзди різної складності. Також проходження мотузкових переправ, скелелазних етапів та орієнтування на місцевості.

Понад 600 бігунів та велосипедистів приїдуть у Карпати, щоб взяти участь у екстремальних пригодницьких перегонах Gorgany RACE 2017.

Учасники найскладніших категорій бігтимуть горами майже 24 години без перерви!

“Це унікальна можливість випробувати свою силу, витривалість, впевненість. Для більшості учасників це не стільки змагання з іншими командами, і тим більше не з природою, а скоріше можливість пережити справжню пригоду і кинути виклик собі. Під час перегонів у людей часто відкриваються неймовірні запаси енергії і виявляється, що наші можливості набагато більші, ніж ті, до яких ми звикли”, – розповідає засновник та постійний організатор змагань Андрій Бандрівський.

Участь у забізі доступна не лише професійним спортсменам, але й новачкам. Для них передбачені коротші дистанції. Стартувати будуть всі разом з табору.

Початок реєстрації планується 1 липня о 7:00, а забіг розпочнеться  пів на одинадцяту.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.