Світ Спорт Фото

Тисмениччанин Василь Петрунів виборов бронзу на міжнародному турнірі з настільного тенісу (ФОТО)

З 11 по 15 травня в Братиславі пройшов Міжнародний турнір з настільного тенісу для спортсменів з обмеженими можливостями Slovakia Open 2016. Україну в третьому класі представили Василь Петрунів з Тисмениці та Олександр Єзик з Харкова.

петрунів, єзик

В індивідуальному розряді Василь Петрунів зміг подолати груповий етап, проте поступився спортсмену з Чехії Францішику Глазару у фінальній частині, посівши дев’яте місце.

13250385_240078229716969_501707478_n (1)

В командному заліку національна збірна Василь Петрунів та Олександр Єзик вибороли бронзу. Після групового турніру команді вдалось переграти лідерів турніру – збірну Кореї з рахунком 2:0, однак вони поступились тенісистам з Польщі з рахунком 1:2.

13245846_240078233050302_415432545_n (1)

“Участь в турнірі Slovakia Open 2016 – останній міжнародний старт перед паралімпійськими іграми, що пройдуть восени цього року в Ріо-де-Жанейро, де потрібно представити країну на найвищому рівні, – розповідає тренер національної паралімпійської збірної України Василь Кушнір. – Далі – насичена підготовка на трьох навчально-тренувальних зборах на Львівщині.”