«ТВД» їде до Франківська

Івано-франківський «Ураган» провів перші два матчі чвертьфінальної серії плей-офф проти львівського «ТВД». Ігри, що відбувалися на полі «ТВД», видалися прогнозовано напруженими та драматичними. У четвер, 14 квітня, перемогу здобули господарі майданчика. «Ураган» першим відк-рив рахунок. На п’ятій хвилині відзначився Біро Жаде. Та згодом після двох результативних атак суперників «ураганівці» змушені були відіграватися. За лічені секун-ди до кінця першого тайму рахунок зрівняв Максим Павлюк – 2:2.

У перші хвилини другого тайму Валентин Цвєлих вивів «Ураган» уперед – 2:3. «ТВД» не збиралося здаватися і за хвилину встановило рівновагу. Ще за хвилину Біро Жаде оформив дубль і знову вивів свою команду вперед – 3:4. Натомість «ТВД» зуміло переламати хід поєдинку. На 29-й хвилині Тарас Кузь відновив паритет, а на 31-й хвилині Василь Денис встановив остаточний рахунок – 5:4.

Наступного дня, 15 квітня, «Ураганові» вдалося зрівняти рахунок у серії. З початку зустрічі наша команда змушена була відіграватися, коли на четвертій хвилині забив Андрій Ткачук. І відігралися «ураганівці» успішно. За п’ять хвилин вони «вколотили» у ворота «ТВД» чотири м’ячі. Відзначилися Максим Павлюк (7 хв.), Валентин Цвєлих (8 хв.), Сержао (9 хв.), а на 12 хвилині Цвєлих вже оформив дубль – 1:4. «ТВД» змогли забити два голи лише в кінці другого тайму, але часу на порятунок матчу було замало – 3:4.

Отже, львівська частина серії завершилася нічиєю 1:1. Команди-суперники вирішать долю путівки до півфіналу на майданчику «Урагану».