Три медалі з Китаю

У китайському місті Шенжень завершилася масштабна Всесвітня студентська універсіада. Дві прикар­патські спортсменки вибороли три медалі цих змагань.

У перший день універсіади, 13 серпня, жіноча команда зі спортивної гімнастики піднялася на другу сходинку п’єдесталу. До її складу увійшла франківчанка Яна Дем’янчук, яка представляла на турнірі Національний університет фізичного виховання і спорту України, а також Марина Костюченко, Валентина Голінкова, Ангеліна Кисла та Анастасія Коваль.

Через кілька днів, 17 серпня, легкоатлетка Христина Стуй (студентка Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу) взяла участь у фінальному забігу на 100?м і виборола срібну медаль. 21 серпня вона додала у свій актив ще й золоту медаль – фінішувала першою у естафеті 4х100?м. Разом із Христиною на подіум піднялися: Єлизавета Бризгіна, Наталя Погрібняк, Анна Тітімець. Наші легкоатлетки випередили спортсменок із Росії, Ямайки та США.