«Тепловик» зіграв унічию в товариському матчі з «Колосом Городенківщини» (ФОТО)

29 березня МФК «Тепловик-Прикарпаття» провів  матч із командою «Колос Городенківщини». Це була контрольно-тренувальна гра напередодні поєдинку із миколаївським «Суднобудівником», що відбудеться у суботу, 1 квітня, о 15:00 на МЦС «Рух» в рамках 23 туру чемпіонату України серед команд другої ліги.

З «Колосом Городенківщини» франківці грали в Старому Лисці. Цей матч дав можливість попрактикуватися усім гравцям «Тепловика-Прикарпаття», оскільки з поновленням чемпіонату багато ще не відчули ігровий ритм.

Для тренерів Городенки це був останній матч, в якому вони змогли переглянути футболістів своєї команди перед поновленням чемпіонату Івано-Франківської області, де вони наразі займають 5-те місце. Однак їхнє завдання – вибороти один із комплектів нагород.

Матч пройшов за ігрової ініціативи «Тепловика-Прикарпаття» , але свою перевагу франківці втілити не змогли – 2:2.

Рахунок відкрили городенківці, відзначився Андрій Беженар. Через пару хвилин іванофранківці реалізували штрафний, який завершив влучним ударом Владислав Приймак.

Через помилки воротаря Миколи Плетеницького «Колос Городенківщини» знову вийшов уперед. Забитим м’ячем на останній хвилині першого тайму відзначився Михайло Прокопчук.

Після цього у складі іванофранківців відбулась заміна. На поле вийшли інші 10 футболістів МФК «Тепловик-Прикарпаття». Результат не забарився.

На початку другого тайму Олег Веприк бездоганно виконав штрафний, зрівнявши рахунок. Матч так і завершився – 2:2.