«Тепловик-Прикарпаття» зіграв з «Балканами» у нічию

У суботу, 8 квітня, івано-франківський МФК «Тепловик-Прикарпаття» зіграв виїзний матч з «Балканами» (Одещина).

На 32 хвилині матчу «Балканам» вдалося повести в рахунку. Відзначився Сергій Урсуленко, який забив п’ятий гол у п’яти останніх матчах і восьмий для себе в поточному сезоні.

Зрівняла рахунок франківська команда на 71 хвилині. Олег Веприк і Богдан Денега знатно попрацювали в підготовчій фазі, доставивши м’яч з правого краю в центр, а Тарас Бойко прийняв м’яч і хорошим ударом з лівої ноги метрів з 25-ти влучив точно в лівий від воротаря нижній кут – 1: 1.

Більше у матчі команди не забивали, тож гра закінчилась у нічию.

Наразі «Тепловик-Прикарпаття» з 28 очками у пасиві займає 9-ме місце у турнірній таблиці.

Нагадаємо, у першому колі Другої ліги чемпіонату України з футболу спортсмени впевнено обіграли «Балкани» з рахунком 3:1.