Світ Спорт Фото

Студент університету нафти і газу Анатолій Журавель здобув кубок Європи з кіокушин карате (ФОТО)

Анатолій Журавель – родом з Лохвиці, що на Полтавщині. Нині – студент інституту нафтогазової інженерії (ВНГ-14-1) ІФНТУНГ.
У вересні Анатолій Журавель здобув І місце в категорії + 85 кг на Кубку  Європи (U22) з кіокушин карате (WKO ShinKyokushinkai) в Угорщині.  Крім того спортсмен отримав спеціальний приз «Кращий боєць» за відмінну техніку.

Ще одну перемогу Журавель здобув у травні цього року – завоював золото у ваговій категорії понад 80 кг на V чемпіонаті світу з кіокушин карате The 5th IFK Kyokushin World Championship серед юнаків, юніорів та дорослих в розділі «куміте» в Румунії  та отримав титул чемпіона світу.