Спортсмени з Франківська і Коломиї вибороли медалі на всеукраїнському турнірі з єдиноборств

Спортсмени з Прикарпаття зайняли призові місця на “Кубку Заходу” зі змішаних єдиноборств.

Змагання пройшли 2-3 грудня у Львові. Це – традиційний Всеукраїнський турнір «Кубок Заходу» зі змішаних єдиноборств ММА, повідомляють у Федерації змішаних єдиноборств ММА Івано-Франківської області.

У змаганнях прийняли участь близько 300 спортсменів з Вінницької, Київської, Львівської, Хмельницької, Черкаської, Харківської, Рівенської, Волинської, Закарпатської областей.

За результатами виступів спортсмени Івано-Франківської області завоювали 6 золотих, 2 срібні та 4 бронзові нагороди.