Спортсмени франківського клубу “Кобра” взяли нагороди на змаганнях у Львові

У Львові 31 жовтня відбувся всеукраїнський турнір з таеквон-до серед дітей, юніорів та дорослих. Цілу низку нагород вибороли на змаганнях спортсмени івано-франківського клубу “Кобра”.

taekwon-do5112

Як розповів “Репортеру” Олександр Дмитрув, президент Федерації таеквон-до (ІТФ) Івано-Франківської області, у змаганнях взяли участь спортсмени Львівської, Чернівецької, Житомирської, Хмельницької, Тернопільської, Волинської, Рівненської та Київської областей. Всього близько 250 учасників.

Змагання проходили на трьох доянах (майданчиках) у трьох розділах: туль, індивідуальний спаринг та командий спаринг серед вікових груп 7-8, 9-10 та 11-13 років. В загальнокомандному заліку іванофранківці посіли третє місце, враховуючи командні бої.

taekwon-do5111

Наші переможці та призери:

1. Козловський Влад -1- спаринг та 2 – ком. спаринг.

2. Яковишин Іван -1- спаринг (нокаут у фіналі в першому раунді на п’ятій секунді), 2 – ком. спаринг.

3. Аліман Станіслав -1- спаринг, 2 – ком. спаринг.

4. Зозуля Володимир -1- спаринг, 2 – ком. спаринг.

5. Ярослав Гуменяк -1- спаринг в першому дивізіоні 14-17 р., третє місце в другому дивізіоні до 63 кг. та друге місце до 69 кг також в другому дивізіоні.

6. Дмитрув Адріан -3- спаринг, перше місце командний спаринг (дві перемоги у двох поєдинках за львівську команду – у фінальному вирішальному поєдинку виграв нокаутом у житомирського спортсмена).

7. Осташ Ярослав -3- та 2 – ком. спаринг.

8. Качкан Сергій -3- та 2 – ком. спаринг.

9. Іваночко Роман -3- та 2 – ком. спаринг.

10. Пилипчук Роман -3- та 2 – ком. спаринг (виграв командий поєдинок за житомирську команду).