Штовхнула на подіум

У британському Гейтсхеді завершився командний чемпіонат Європи з легкої атлетики. Особливість цих змагань у тому, що медалями нагороджується вся збірна. Натомість окремі спортсмени своїми виступами приносять у командний залік певну кількість очок.

Українська збірна на престижному турнірі зайняла шосте місце. Серед чисельної української команди свою частку в результат збірної внесла франківчанка Галина Облещук. Наша атлетка змагалась у секторі для штовхання ядра і посіла тут друге місце.

Наша збірна змагається у найпрес­тижнішому дивізіоні – Суперлізі, де конкурують 12 найсильніших команд Європи. З минулого турніру, що відбувався у 2011 році, наші спортсмени повернулися бронзовими призерами, поступившись збірним Росії та Німеччини.